راهکار SAP مخصوص کسب و کارهای بزرگ

راهکار SAP مخصوص کسب و کارهای بزرگ
 SAP ERP  بهترین راهکار موجود برای برنامه ریزی منابع سازمانی بویژه در بیشتر شرکتهای قدرتمند صنعتی و یا شرکتهای در حال رشد است. ضمن ارائه نمایی یکپارچه و هماهنگ از کسب و کار، به راحتی و به موازات  نیازهای در حال تغییر شما هماهنگ می شود. این راهکارها در جهت رشد کسب و کارشما، ایجاد و حفظ مزیت عملیاتی و بهینه سازی عملکرد مالی گام بر می دارند و علاوه بر آن عملکردی جامع و دقیق جهت مدیریت موثر کسب و کار ارائه کرده و به گونه ای طراحی شده که هم مقرون بصرفه و هم دارای یک زمان قابل پیش بینی برای ارزش گذاری است.

چالش های کسب و کار

همگام بودن با شرایط بازار به سرعت در حال تغییر و خواسته های مشتری
ساده کردن عملیات کسب و کار
تطابق با پیش نیازهای گزارشات مالی
ارائه بینشی عمیق و گسترده نسبت به عملیات کسب و کار   

مشخصات کلیدی

قابلیت برنامه ریزی کارآمد منابع سازمانی: شامل مدیریت مالی، فروش، خدمات، تأمین، لجستیک، توسعه محصول، ساخت، مدیریت سرمایه های انسانی، خدمات شرکتی و تجزیه و تحلیل های کسب و کار
قابلیت خاص متناسب با صنعت شما: حل معضلات و چالش های کسب و کار با راهکاری متناسب با صنعت شما
SAP Net Weaver پلت فرم تکنولوژی: به سرعت و با هزینه ای مقرون به صرفه به عنوان راهکاری موثر به کسب و کار در حال رشد شما پیوسته و مطابق با نیازهایتان تغییر می کند.
  • Best Practice:SAP ERP با روش های (Best Practices) از پیش طراحی شده، اما انعطاف پذیر و قابل تنظیم و همچنین دارای قابلیت برنامه ریزی انواع منابع سازمانی است و کلیه فرآیندهای داخلی کسب و کار اعم از تولید، منابع سازمانی، مالی، بازاریابی و فروش را پشتیبانی نموده و بهره گیری از آن منجر به یکپارچگی جامع اطلاعات، وظایف، فرآیندها، تصمیم گیری های مدیریتی و دیگر موارد، در کل کسب و کار می گردد.

  • قابلیت هماهنگی: مطابق با نیاز فعلی شما شروع شده و به راحتی متناسب با نیاز کسب و کار شما قابل تغییر و هماهنگی است، همچنین قابل افزودن به مدیریت ارتباط با مشتری یا تأمین کننده و عملکرد های کسب و کار هوشمندانه در هر زمان است.

مزایای استفاده از این برنامه درکسب و کار

افزایش قابلیت عکس العمل به موقع در پاسخگویی سریع به شرایط بازار درحال تغییر و نیازهای مشتری
بهره وری و اثر بخشی بالا: ساده کردن فرآیندهای کسب و کار، انجام وظایف محول شده بصورت خودکار با درصد خطای کم
بهبود مدیریت مالی: دقیق بودن گزارشات مالی، ثبت بی نظیر عملیات تعمیر و نگهداری و دیدی عمیق نسبت به عملکرد سازمانی
افزایش میدان دید: تجزیه و تحلیل هایی که منجر به شناسایی خطرات یا ریسکهای موجود در کسب و کار و فرصتها می شود.

نرم افزاری با توانایی پاسخگویی همزمان به تمامی درخواستهای کسب و کار شما در جهت رشد و توسعه

 

برای رشد و توسعه و مدیریت کسب و کار خود شما به نرم افزاری یکپارچه و واحد نیازمندید که در صورت لزوم قابلیت انعطاف پذیری در جهت هماهنگی به هنگام تغییرات را داشته باشد. برنامهSAP ERP  راهکاری برای رشد، حفظ مزیت عملیاتی و بهینه سازی عملکرد مالی است، بدین ترتیب می توانید به راحتی در عرصه رقابت وارد شوید. با بهترین پوشش دهی تنها نرم افزار موجود برای برنامه ریزی منابع سازمانی بویژه در بیشتر شرکتهای قدرتمند صنعتی و یا شرکتهای در حال رشد است که به دنبال فرآیندهای یکپارچه سازی در کل شرکت هستند.

سیستم های اشتباه مانعی برای پیشرفت کسب وکار شما

همگام با رشد شرکتهای متوسط، برای بسیاری از شرکتها حفظ ویژگی هایی که در وهله ی اول منجر به موفقیت، سرعت، انعطاف پذیری و ارتباط قوی با مشتری شود، بنظر مشکل می رسد. شرکت های در حال رشد اغلب با سیستم های نرم افزاری ای مواجه هستند که کار کردن با آنها آسان نیست. سیستم های پیش پا افتاده ای که قابلیت پشتیبانی وظایف روزانه را نداشته و اغلب با عملکرد ضعیف خود انجام کارها را زمان بر کرده و علاوه بر آن حفظ آنها مستلزم هزینه ای گزاف است. بنابراین زیرساخت های تکنولوژی ناکارآمد می تواند مانعی جدی برای باقی ماندن در عرصه رقابت هوشمندانه باشد. عدم پاسخگویی و تصمیم گیری به موقع، از طریق سیستم هایی که قادر به رسیدگی به تعداد تراکنش هایی که همزمان با افزایش روز افزون مشتری ایجاد می شود، نیستند موجبات ضررو زیان را فراهم می کند. ارتباط با تأمین کنندگانی که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف واقع شده اند نیز مشکل تر می شود. سیستم های ازهم گسیخته ای که امکان دید کامل و قابل درک نسبت به عملیات کسب و کار را مشکل کرده و مهمتر از آن دستیابی به عملیات واحد و یکپارچه خصوصا در زمانی که هر کدام از شرکتها از لحاظ موقعیت جغرافیایی مستقل اند و یا سیستم های ضعیفی دارند را غیرممکن می سازد. چنین سیستم هایی دید یکپارچه ی کمی دارند و یا فرآیند های کسب و کار را با هم به اشتراک نمی گذارند، فرآیندهایی که از طریق آنها می بایستی عملیات بصورت مستقل انجام شود.هنگام مواجه شدن با چنین مجموعه ای ازمعضلات، شرکت هایی چون شرکت شما که به سرعت در حال رشد است نیازمند یک نرم افزار مدیریتی یکپاچه و واحدی در قسمت فن آوری اطلاعات (IT) است. این در حالی است که همگام با مشخص شدن استراتژی کسب و کار شما باید قادر به ارتباط دادن فرآیندهای کسب و کار باهم و بخش های مختلف درون سازمانی باشید که نقش مستقلی در این فرآیندها ایفا می کنند. هماهنگی با تکنولوژی جامع و دقیق روز که زیر بنای کل سازمان و مکمل نیازهای فروش، مالی، حسابداری، منابع انسانی، لجستیک است، مستلزم داشتن قابلیت تنظیم و ارزش گذاری در بازه زمانی مشخص است. در استراتژی فن آوری اطلاعات، قابلیت انعطاف از درجه اهمیت بالایی برخورداراست. سازمان شما باید قادر به هماهنگ شدن با تغییرات کسب و کارتان باشد، تغییراتی چون رشد جغرافیایی سازمانها، ساختارهای تکامل یافته ی آنها و همچنین خدمت رسانی سریع به مشتریان داخلی و خارجی.

ارائه راهکارهای کارآمد  SAP ERP توسط همکاران ما

SAP ERP بهترین راهکار موجود برای برنامه ریزی منابع سازمانی بویژه در بیشتر شرکتهای قدرتمند صنعتی و یا شرکتهای در حال رشد است. این نرم افزار مرکز اصلی فرآیندهای کسب و کار را در طیف وسیعی از صنایع پوشش می دهد. این فرآیندها شامل فرآیندهای مالی، فروش و خدمات پس از فروش، تأمین و لجستیک، ساخت و توسعه محصول، مدیریت نیروی انسانی، خدمات شرکتی و تجزیه و تحلیل کسب و کار است. همه این امور با استفاده از SAP ERP و پلت فرم تکنولوژی SAP Net weaver حتی در بزرگترین شرکتها نیزامکان پذیراست. 

 SAP ERP برای شرکتهای در حال رشد نیز مناسب است. اکنون می توانید رشد کنید و به بالاترین سطح ممکن در کسب و کار خود برسید. این راهکار قابل توسعه با عملکردهای اضافی چون مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)، مدیریت ارتباط با تأمین کننده (SRP) و یا کسب و کارهای هوشمندانه (BI) است.

SAP ERP توانسته اکثر نیازهای کسب و کار داخلی و خارجی را در بیش از 50 کشور جهان مرتفع سازد. قابلیت های جامع و یکپارچه ای که برکارآیی فرآیندهای کسب و کار افزوده و همچنین دسترسی به گزارشات استاندارد و تجزیه و تحلیل آنها را آسانتر کرده است. این راهکارها به شما دیدی نسبت به نحوه ی اجرای تمامی عملیات کسب و کارتان می دهد. 

با تحت پوشش قرار دادن تمامی جنبه های یک صنعت، این راهکار شما را به بهترین روشها برای اداره بهترکسب و کارتان مجهز می کند. SAP ابزار و روشهای آزموده شده ای برای انجام سریع و قابل پیش بینی کارها با ریسک پایین و هزینه ای کم در زمانی کوتاه علاوه بر پشتیبانی و پوشش دائمی برای شما فراهم می سازد.