راهکار کسب و کار های کوچک و متوسط

راهکار کسب و کار های کوچک و متوسط
کسب و کار خود را با موفقیت مدیریت کرده و رشد کنید.

برنامه SAP B1 راهی مقرون به صرفه برای مدیریت کامل کسب و کار شما ارائه می دهد. از فروش و ارتباط با مشتری گرفته تا عملیات مالی. مختص کسب و کارهای کوچک طراحی شده است.این نرم افزار به شما در ساده کردن فرآیندها و دسترسی لحظه ای به اطلاعات و رشد سودآوری یاری می رساند.اگر اهدافی جهانی در کسب و کار خود دارید اما وقتی که با سیلی از جزئیات عملیات روزانه مواجه می شوید، به راحتی تمرکز خود را ازدست می دهید و درخواستهای موردی برای اطلاعات، حرکت رقابتی بی وقفه، نیازمند توجه و دقت کامل می باشد. اگر اطلاعات کلیدی در سیستم های مختلف، برنامه ها یا موقعیت های مختلف قرار داده شده باشد امکان ارائه تصویری واضح و جامع از آن وجود نداشته باشد، این امر منجر به نارضایتی مشتری می شود.در این بین فروش مستقل، حسابداری و فرآیندهای عملیاتی منجر به ایجاد تنگناها و کاهش سودآوری  می شود. چه کسب و کار کوچکی داشته باشید و یا جزو تابعی از شرکت بزرگتری باشید، نیازمند دیدی شفاف از تمامی جنبه های کسب و کار خود هستید تا در عرصه رقابت باقی بمانید. باید فرآیندها را ساده کرده و راه بهتری برای دسترسی به اطلاعات پیدا کنید که منجر به تصمیم گیری بهتر در کسب و کارتان شود. SAP B1 به شما این امکان را می دهد که دقیق ببینید، فکر کنید و عمل کنید. به گونه ای که بتوانید فاصله ی بین استراتژی و اجرا را از بین برده و بهترین کسب و کار را راه بیندازید.

راهکار SAP B1 : راهکاری جامع و قابل تنظیم با نیازهای در حال رشد شما
- حسابداری و مالی
- مدیریت مشتری و فروش
- عملیات خرید
- موجودی و توزیع
- گزارش و اجرا
- تصمیم گیری هوشمندانه و سریع با دسترسی  به اطلاعات جامع
- امروز شروع کنید و متناسب با نیازهای خود رشد کنید
- پیاده سازی مدیریت کسب و کار روی دستگاه موبایل

راهکار SAP B1 : راهکاری جامع و قابل تنظیم با نیازهای در حال رشد شما

SAP B1 راهکار واحد و یکپارچه ای است که دیدی شفاف نسبت به تمامی کسب و کار به شما ارائه می دهد و کنترل کاملی روی تمامی جنبه های آن دارد علاوه بر آن در برگیرنده ی تمامی اطلاعات حیاتی کسب و کار برای دسترسی فوری و لحظه ای به هنگام نیاز و استفاده کامل و بهینه در شرکت می باشد.برخلاف پکیج های حسابداری و صفحه گسترده، این برنامه دقیقاً چیزی که شما برای مدیریت و اداره حوزه های کلیدی کسب و کار نیاز دارید را ارائه می دهد. از جمله:
- حسابداری و مالی
- مدیریت فروش و مشتری
- خرید و عملیات
- موجودی و توزیع
- گزارش و اجرا

از آنجایی که هر کسب و کار با دیگری متفاوت است SAP با یک ذهن انعطاف پذیر طراحی شده است. چه در محل کار شما روی سیستم نصب باشد یا هر جای دیگری می توانید از طریق برنامه قابل نصب SAP B1 روی موبایل خود به آن دسترسی داشته باشید. این نرم افزار روی SAP HANA و Microsoft SQL server قابل نصب و اجراست. شما می توانید هر کدام که مناسب کسب و کارتان است را انتخاب کنید، حتی کارکنان می توانند از همان روز شروع به کار کنند و همانطور که کسب و کار شما رشد می کند می توانید SAP B1 را متناسب با رشد شرکت و نیازهای مرتبط با آن اجرا و هماهنگ کنید.