اخبار ماموت سیستم

سمینار معرفی راهکارهای SAP برای شرکت های بازرگانی

19 آبان 1394 | رویدادها و دوره های آموزشی
سمینار معرفی راهکارهای SAP برای شرکت های بازرگانی


شرکت ماموت مدیریت سیستم ها در نظر دارد به منظور آشنایی شرکت های معتبر در ایران با به روزترین و بهترین راهکارهای مدیریت کسب و کار با همکاری اتاق بازرگانی ایران و آلمان اقدام به برگزاری سمینارآموزشی معرفی راهکارهای SAP  در این زمینه نماید.

برگزار شد
زمان:
پنجشنبه 26 آذزماه 1394
ساعت 9 الی 14
شما می توانید با راهکار های SAP کسب و کار خود را بدون محدودیت در ابعاد متمایز برجسته کنید.SAP به شما کمک می کند تا توزیع و تسهیم فروش که شما را قادر به درک خواسته ها و نیازهای مشتریان از خدمات گرفته تا محصولات را برنامه ریزی کنید، منابع، انبار و فروشتان را تجزیه و تحلیل کنید.با کمک SAP می توانید علاوه بر اجرای بی عیب و نقص و دستیابی به  فرآیند های کسب و کار به رشد سودآوری و بهبود جریان نقدینگی دست یابید.شما با رشد مشتری و بازار به سرعت در حال رشد،کاملاً همگام و هماهنگ خواهید شد. SAP می تواند به شما کمک کند تا شما علاوه بر سود آوری بیشتر در کسب و کارتان در ارائه و پیشنهادات نیز متفاوت باشید و ارتباطات خود را با مشتریان و تأمین کنندگان قوی تر کنید.

جهت اطلاع از چگونگی  شرکت در این سمینار و کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با ایمیل :

Sales@mammut-systems.com

مکاتبه فرمایید.


اولویت شرکت در این سمینار رایگان ، با شرکت های موجه بازرگانی بویژه شرکتهای واردات دارو و تجهیزات پزشکی و می باشد.

علاقه مندان می توانند جهت اعلام آمادگی جهت شرکت در سمینار فرم پیوست را تکمیل نموده و برای ما ارسال نمایند.

شایان دکر است ،اعلام آمادگی متقاضیان جهت شرکت در سمینار مذکور به معنای ثبت نام نخواهد بود و ثبت نام افراد پس از ارسال ایمیل تایید ثبت نام از طرف شرکت ماموت سیستم نهایی خواهد شد.


منبع: ماموت سیستم

» مستندات: